PROGRAM  |  INFORMÁCIE A BEZPEČNOSTNÉ POKYNY  |  ZBRANE  |  GALÉRIA  |  REGISTRÁCIA  |  CENNÍK STRELIVA  |  UBYTOVANIE

This is an example of a HTML caption with a link.
 
 

 

Vítame Vás na oficiálnej webovej stránke Machine Gun Tours!

Vážený záujemcovia, dňa 19. mája 2018 sa uskutočný 3. ročník podujatia Machine Gun Tours Slovakia. Vzhľadom na vzniknutú európsku situáciu registráciu a predbežný predaj vstupeniek bude dostupné od 1. januára 2018.

S pozdravom, organizátori


Bezstarostná streľba chýrnymi zbraňami od prvej svetovej vojny, až do dneška. Účastníkom podujatia poskytujeme jedineènú možnosť oboznámiť sa a vyskúšať viac než 100 druhov zbraní. Na podujatí vieme uvítať maximálne 150 hostí, ráno od 8:00 hodiny do 18:00 hodín poobede. Dolná veková hranica je 12 dožitých rokov, do 18 rokov len pod rodinným dohľadom! Vstupné na Machine Gun Tours, na zážitkovú streľbu je 120 (stodvadsať eur), ktoré obsahuje vstupné, poplatok, raňajšiu kávu ( čaj ) a obed. Strelivo k rôznym zbraniam možno kúpiť na mieste za tu uvedené ceny.

19. mája 2018 o 8:00

Na Machine Gun Tours z necelých 100 použiteľných zbraní 65 je vojnových. Tieto zbrane nie sú takzvané civilné verzie vojenských zbraní, ale pravé vojenské, niektoré s razenými znakmi potvrdzujúce ich použitie v ozbrojených konfliktoch. Keď máte záujem o históriu týchto zbraní, o ich fungovanie, alebo len vyskúšať pocit streľby, tak sa zaregistrujte.

Podmienky podujatia Machine Gun Tours

Podujatie Machine Gun Tours sa usporiada len raz do roka. Vstup na územie strelnice počas podujatia je viazané na zaplatenie vstupného, 120 € € pre každú osobu (aj na diváka). Vstupné obsahuje raňajší nápoj (podľa výberu), obed (polievka, hlavný chod, zákusok, nápoj) neobmedzenú konzumáciu minerálnej vody počas celého dňa, a nájomné zbraní a strelnice. Strelivo ku streľbe ku konkrétnym zbraniam si kúpi každý účastník zvlášť.

 

POZOR!

Počas streľby je povolené používať len na strelnici predávané strelivo. Je prísne zakázané používať dovezené strelivo!

Konzumácia alkoholu alebo omamných látok na strelnici je prísne zakázané!

Vstup na strelnicu len s platnou registráciou!

Previnenie proti bezpečnostným pravidlám je dôvod na vylúčenie účastníka zo streľby, bez vrátenia vstupného poplatku, v záujme bezpečnosti ostatných strelcov.

Za spôsobené škody počas podujatia MGT v priestoroch strelnice, právne a hmotne je zodpovedná osoba, ktorá škodu spôsobila.

Použitie vlastného terču (terč, domáci spotrebič, atď.) je povolené po verifikácii organizátormi z bezpečnostných dôvodov.

 

Program podujatia Machine Gun Tours

 

7:30 - 8:30 príchod, kontrola registrácie, rozdelenie

8:30 - 11:30 streľba s historickými zbraňami

11:30- 12:00 strelecká súťaž z malokalibrovky

12:00 - 13:00 obed

13:00 - 13:30 strelecká súťaž z malokalibrovky

13:30 - 18:00 streľba s historickými zbraňami


 

8 doporučení

 

5 najčastejších otázok


Obleč si viac vrstiev oblečenia a prines si plášť do dažďa, prečo zanechať streľbu kvôli pár kvapkám dažďa. Na strelnici je dostatok zakrytých priestorov.


Keď máš v ruke zbraň, venuj sa výlučne jej! Nech ťa neruší susedná streľba, ani ak ťa fotia, koncentruj sa na svoju zbraň, a na dodržiavanie pravidiel.


Chrániče sluchu sa doporučuje nosiť, aj keď sám nestrielaš, lebo niektoré zbrane vedľa, dokážu byť poriadne hlučné.


Na strelnici je reštaurácia, preto si netreba priniesť občerstvenie so sebou. Vstupný poplatok obsahuje okrem obeda aj celodennú konzumáciu minerálnej vody.


Počas streľby nepoužívajte mobilné telefóny. Prichádzajúci hovor v nevhodnom čase môže vyvolať nebezpečný pohyb.


Ak si doteraz nestrieľal, koncentruj sa na bezpečné zaobchádzanie so zbraňou, a nie na dosiahnuté zásahy.


Je rozumné najprv vyskúšať všetky zbrane až potom sa venuj tej pre teba zaujímavej.


U zbraní sa snaž prísť na princíp fungovania. Vystrel celý zásobník len vtedy, keď bezpečne ovládaš zbraň.

 

Môžem sa poraniť?

Človek sa môže poraniť aj v posteli. Dodržiavaním pokynov organizátorov, príkazov vedúcich streľby, a bezpečnostných pravidiel sa môžeme vyhnúť poraneniam.


Nemám zbrojný preukaz, je to problém?

Nie, k vyskúšaniu zbraní postačí registrácia.


Je to legálne, že strieľame?

Samozrejme všetko je legálne. Podujatie je nahlásené na Políciu , navyše niektorý z organizátorov budú v služobnom pomere. Zbrane disponujú platnými dokladmi, ako i strelnica je spôsobilá na streľbu z týchto zbraní.


Zatiaľ som nestrieľal so zbraňou, je to problém?

Najdôležitejšie teoretické informácie dostanete po registrácii na rozdelení. Na každého strelca ujde minimálne jeden pomocník, ktorý vysvetlí fungovanie zbrane a nabíja, keď je to potrebné, a dáva inštruktáž ku streľbe.


Musím vystáť dlhú frontu?

Streľba prebehne vo viacerých valoch, v každom vale je viac stanovíšť. Keď náhodou vybraná zbraň nie je voľná, väčšinou sa uvoľní, kým dôjde ku nabitiu strelivom

 

 

 

Komunita

Zostáva

 

Nasledujúca akcia Machine Gun Tours sa uskutoční dňa 19.5.2018 so začiatkom 8:00 h.

 

Machine Gun Tours a médiá


GUNMAGAZIN: Machine Gun Tours

Po krátkom vynechaní a po nemalých úspechoch sa prvýkrát usporiadalo dvojdňová zážitková streľba z historických pušiek a z guľometov na strelnici Horáreň v Novom Tekove. Organizátori predovšetkým považovali bezpečnosť na prvom mieste, ale neišlo to na úkor zážitku, čo sme mohli ďakovať profesionálnej organizácii a zbraniam. Účastníci mohli vyskúšať viac než 60 druhov historických pušiek, guľometov, pištolí a karabín...

Prejsť na článok: GUNMAGAZIN
 

Kontakt


Miesto: Horáreň

Adresa: 511010, Nový Tekov, Slovensko

Telefón: +421-948-501-301

E-mail: info@machineguntours.eu

 

MapaZväčšiť mapu

 

Newsletter


Pre aktuálne informácie, čerstvé správy alebo informovanie o zmenách odporúčame, aby ste sa zapísali na náš newsletter.


 

Čo je to vlastne Machine Gun Tours?

Machine Gun Tours, zážitok, Slovakia, 7,62x39mm, strielanie, 9x19 Luger, karabína, .223 Remington, delo, pištoľ, strelivo, zážitková streľba, wow, ratatata, Kalašnikov, Glock, Nagant, VZ-58, Maxim, Dragunov, M16, Range Day

 

 
 
 
 

Copyright © 2014 - 2017. Machine Gun Tours Slovakia - All rights reserved.